לקבלת הצעת מחיר
לפוליש ואחזקה:

שם:
טלפון:
דוא"ל:
פנה אל פוליש 24
 

ניקוי הבית עם קיטור
מי שעוד לא מכיר את הניקיון באמצעות קיטור בבית, כנראה שעדיין ממשיך להתמודד עם הקשיים שבניקיון. מכשיר לניקיון הבית באמצעות קיטור פולט אדי מים בלחץ רב כל כך, שהוא משיג תוצאות מצוינות וללא מאמץ. כיום, ניקיון הבית גוזל זמן יקר במשך היום ולעתים בניקיונות יסודיים ישנה הכנה של ימים שלמים. מכשיר הקיטור מאפשר למנקים למעשה לנצל את מיטב כוחותיהם לדברים אחרים מאשר ניקיון הבית במהירות, ועל אחת כמה וכמה כשהניקיון הזה נעשה באמצעות מנקים מקצועיים מטעם חברת ניקיון.

שני סוגים של ניקוי בקיטור
ישנו ניקוי בקיטור שמשמש ליישומים מסחריים ויש כזה המשמש לניקיון בתי. אלו המסחריות מספקות לחץ גבוה מאוד שבאמצעותו ניתן לנקות גם מדרכות. אלו מכונות שנדרשת הכשרה מיוחדת לעבודה איתן. לעומת זאת – המכונות הביתיות קלות יחסית לתפעול.

כיצד מנקים בקיטור?
טכנולוגית הקיטור מספקת פתרונות ניקיון לכל מיני משימות ניקיון בבית: ניקיון פאנלים, הסרת כתמים שומניים מהרצפה, כתמים שומניים מהנירוסטה ועל התנור, ניקיון תריסים ועוד. הקיטור ממיס את השומנים בכוח הלחץ והחום, כך אותם שומנים שלכדו את הלכלוך מתפרקים למעשה וקלים יותר לניקוי. בחלק מן המכשירים ישנו מכשיר שגם שואב בחזרה את הלכלוך השומני וכך נפטרים ממנו.

מה היתרון של השימוש במכשיר קיטור לניקיון הבית?
מכשיר הפולט אדי מים בלבד שגורמים לבית מבריק, נוצץ ואף מחוטא (כנגד כל מה שאינו עמיד בלחץ רב המופעל עליו או בטמפרטורה החמה של האדים). האדים הללו הם אדי מים בלבד שאין בהם שום מהילה בכימיקלים או בדטרגנטים כפי שישנם בתכשירי ניקיון שונים לבית ובכך בעצם ניתן לומר שזהו טיפול ידידותי לסביבה. המכשיר יהיה טוב לניקיון דירה גדולה שבה ישנה עבודה רבה – תוך רגעים מועטים ניתן להתגבר על משימות שדורשות זמן רב, כוח וחומרים.